Gündem

KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ TÜM KURUMLARDAN ORTAK ÇALIŞMA

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne bağlı Hayvan Sağlığı ekipleri ile ortak denetim düzenledi. Hayvan Pazarı’nda yapılan denetimlerde büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıkların küpe..

KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ TÜM KURUMLARDAN ORTAK ÇALIŞMA

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne bağlı Hayvan Sağlığı ekipleri ile ortak denetim düzenledi. Hayvan Pazarı’nda yapılan denetimlerde büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıkların küpe denetimleri ve taşımada kullanılan araçların evrakları incelendi. Düzce Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesi sorumluluk alanında bulunan noktalarda çalışmalarını sürdürüyor.Vatandaşların son günlerde yoğun olarak ziyaret ettiği ve kurbanlık alışverişi yaptığı Hayvan Pazarı’nda yapılan denetim çalışması tüm kurumların katılımıyla düzenlendi. Yeni Taşköprü Yolu üzerinde bulunan Hayvan Pazarı’nda Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polisler ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne bağlı ekipler denetim yaparak kurbanlık olarak satılan büyükbaş ve küçükbaş hayvanların küpe kontrollerini yaptı. Gerekli evrakları da inceleyen ekipler, nakil için kullanılan araçların evraklarını denetledi.KAÇAK VE KURAL DIŞI DURUMLARA YAPTIRIM UYGULANDI

Denetimler kapsamında belgelerde eksiği olanlara ve izinsiz hayvan satışı yapanlara ilgili kanun hükmünce yaptırım uygulanırken ilgili kurumların işbirliği ile yapılan denetimlerin bayram gününe kadar düzenli aralıklarla süreceği belirtildi.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Edebilirsiniz

Reel Medya Yayıncılık

https://www.tiktok.com/@www.bizimduzce.com

Düzce Reel Tv

https://www.youtube.com/channel/UCBrYS8FDE1VcPmmwzQt42Ug

Bizim Düzce Gazetesi

https://www.youtube.com/channel/UCBrYS8FDE1VcPmmwzQt42Ug

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL