Sağlık

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr. YASİN YILMAZ İSTİFA ETTİ

Dr. Yasin Yılmaz Düzce İl Sağlık Müdürlüğü görevinden istifa etti. 2018 yılından bu yana Düzce İl Sağlık Müdürlüğü görevini sürdüren Yasin Yılmaz, görevinden ayrıldı. Yasin Yılmaz , yaklaşık 4 yıldır..

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr. YASİN YILMAZ İSTİFA ETTİ

Dr. Yasin Yılmaz Düzce İl Sağlık Müdürlüğü görevinden istifa etti.

2018 yılından bu yana Düzce İl Sağlık Müdürlüğü görevini sürdüren Yasin Yılmaz, görevinden ayrıldı.

Yasin Yılmaz , yaklaşık 4 yıldır devam ettiği görevinden 16 Mart 2023 tarihi itibari ile istifa etti.

Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden yayınladğı istifa mektubunda şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Düzceli Hemşehrilerim,

2018 tarihinden bugüne kadar mensubu olmakla şeref duyduğum sağlık camiamızın çatısı altındaki görevimden, 16 Mart tarihi itibariyle müsaade istemiş bulunuyorum.

Göreve başladığım günden bugüne kadar uhdemde bulunan görevleri, üzerimdeki sorumluluğu her an hissederek yerine getirmeye gayret ettim.

Bu dönem gerek küresel anlamda, gerekse ülke sathında çok büyük badireler atlattığımız bir dönem oldu. Sağlık Bakanlığımız ve sağlık camiamız büyük imtihanları başarıyla verdi. Her kademeden birlikte görev yaptığım tüm mesai arkadaşlarım da büyük emek ve özveri gösterdiler.

Bu süre boyunca milletimize hizmet vazifesini birlikte omuzladığımız tüm mesai arkadaşlarıma, devlet büyüklerimize, sivil toplum kuruluşlarına, basınımızın değerli mensuplarına ve Düzce’li hemşehrilerime destekleri dolayısı ile en kalbi duygularımla ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Milletimiz var, Devletimiz payidar olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL