Gündem

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş yönetim kurulu adına bir açıklama yaparak kurban bayramını kutladı. Keleş , “Türk Milleti dostluk ve barış içinde, gelecek yüzyıllara birlikte ulaşacaktır” dedi. Keleş, “Asırlardır..

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş yönetim kurulu adına bir açıklama yaparak kurban bayramını kutladı. Keleş , “Türk Milleti dostluk ve barış içinde, gelecek yüzyıllara birlikte ulaşacaktır” dedi.

Keleş, “Asırlardır İslam Âleminin büyük bir coşku ve heyecanla kutladığı, maneviyatın, duanın, paylaşmanın, dayanışmanın ve iş birliğinin en belirgin şekilde görüldüğü kurban bayramlarının bir yenisine daha erişmeninin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu güzel günleri, kırgınlıkların, dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün hâkim olduğu bir mana iklimini yaşamak ve kalıcı kılmak için bir vesile olarak görmek gerekmektedir” dedi.

Keleş,  “Türk Milleti dostluk ve barış içinde, gelecek yüzyıllara birlikte ulaşacaktır.
Mukaddes bayram vesilesiyle mensubiyetinden gurur duyduğumuz büyük Türk Milletinin ve İslam Âleminin Mübarek Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, Cenab-ı Allah‘tan huzur, sağlık ve mutluluk diliyor, güzel bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL