Genel

TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NDAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ı telefonla arayarak hem 8-9 Temmuz’da yaşanan sel felaketinden etkilenen üyelerimize geçmiş olsun dileklerini iletti..

TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NDAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ı telefonla arayarak hem 8-9 Temmuz’da yaşanan sel felaketinden etkilenen üyelerimize geçmiş olsun dileklerini iletti hem de zarar gören üyelerimize yönelik olarak kamusal desteklerin tamamının kullandırılabilmesi için TOBB olarak gerekli çalışmalarını yapacaklarını ifade etti.

Erdoğan Bıyık, gerçekleşen telefon görüşmesine dair yapmış olduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile sel felaketinin ilk anlarından itibaren temas halindeyiz. Kendisi sıklıkla durum bilgisi almakta ve selden etkilenen iş insanlarımızın zararlarının telafi edilmesi noktasında kamu kurumları ile gerekli koordinasyonun sağlanmasında etkin olarak görev alıyor. Yapmış olduğumuz son telefon görüşmesinde de acil destek olarak KOSGEB kaynaklarının üyelerimize açıldığını belirten Rifat Başkanımız, iş insanlarımızın yaralarının sarılması için tüm imkanlar ile Düzceli iş insanlarının yanında olduklarının da altını çizdi. Bizleri bu zor zamanımızda yalnız bırakmayan TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyor, Düzce TSO ve TOBB camiası olarak üyelerimizin her zaman yanında olduğumuzu da yineliyoruz”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL