Güncel

Keskin’den 12 Kasım Mesajı

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 12 Kasım Düzce Depremi’nin yıldönümünde mesaj yayımladı. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 12 Kasım 1999 Düzce Depremi’nin 23’üncü yıldönümü dolayısıyla yayımladığı..

Keskin’den 12 Kasım Mesajı

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 12 Kasım Düzce Depremi’nin yıldönümünde mesaj yayımladı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 12 Kasım 1999 Düzce Depremi’nin 23’üncü yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesaj’ında “12 Kasım 1999 yılının üzerinden 23 yıl geçmesine karşın yaşadığımız o elim günleri, maddi ve manevi olarak yaşadığımız yıkımları unutmamız mümkün değil. 12 Kasım günü unutulmayacak ve unutturulmayacak kadar hayatımızı değiştiren günlerden biridir.
Düzce’miz 12 Kasım günü yaşadığımız deprem ile yıkımların en büyüğünü yaşamıştır. Şehrimizin deprem kuşağında olduğunu unutmadan devletimiz ve sonrasında da AK Partimizin hükümetlerinde yasal ve idari uygulamaları devreye sokarak yeniden aynı acıların yaşanmaması için tedbirlerimizi aldık, almaya da devam ediyoruz. Özellikle daha önce depremle tanışmamış kuşaklarımıza okullarımızda ve işyerlerimizde tatbikatlarla deprem gerçeğini anlatıyor, geçmişten günümüze ders çıkartıyoruz. Tüm Düzceli hemşehrilerimizin yaşadığımız acı günleri unutmayarak, deprem bölgesinde olduğunu unutmadan depreme karşı tedbirli, üzerine düşen sorumluluğu sadece kendisi için değil geleceğimiz için de yapan bireyler olarak hayatlarına devam etmesi çok önemlidir.

Depremin yıldönümünde Düzce’mizin ve tüm ülkemizin bir daha böyle afetlerle karşılaşmamasını Rabbimden dilerken, 12 Kasım Düzce depreminde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha rahmet diliyor, mekânlarının cennet olmasını diyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL