Yaşam

Gündoğdu Asfalt Konforuyla Buluşuyor

Gündoğdu Asfalt Konforuyla Buluşuyor ANTALYA – BHAKepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, doğal gaz, elektrik iletim hatlarının yer altına alınması ve kanalizasyon çalışmalarıyla sokakların kullanılamaz hale gelen asfaltını yeniliyor.Yaklaşık üç haftadır..

Gündoğdu Asfalt Konforuyla Buluşuyor

Gündoğdu Asfalt Konforuyla Buluşuyor

ANTALYA – BHA
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, doğal gaz, elektrik iletim hatlarının yer altına alınması ve kanalizasyon çalışmalarıyla sokakların kullanılamaz hale gelen asfaltını yeniliyor.
Yaklaşık üç haftadır devam eden asfalt çalışması, mahallenin kuzeyindeki Seyhan Caddesi, doğusundaki Kızılırmak Caddesi, batısındaki Göksu Caddesi ile güneyindeki Seyhan Caddesi arasında kalan sokakları kapsıyor.

10 Sokakta Asfalt Çalışması Tamamlandı

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt çalışması kapsamında ilk olarak sokakların bozulan asfaltını iş makinesi yardımıyla kaldırdı. Daha sonra dolgu malzemesi serilerek, yolun yeniden zemini oluşturuldu ve tesviyesi yapıldı. Bu çalışmanın ardından Gündoğdu Mahallesi’nin yolları sıcak asfalt konforuyla buluşturuluyor.   Bu yıl mahallenin yüzde 70’e yakın bölümünde yapılacak olan asfalt çalışması, 2482, 2489, 2480,2491, 2493, 2497,2486,2484,2493,2497,2486 2484,2495 ve 2488 sokaklarda tamamlandı.

5 Km Uzunluğunda Yol Asfaltlandı

Bu sokakların ortalama genişliği 7 metre, uzunluğu 5 kilometre (km), toplam alanı 32 bin metre kare olan yollarına 6 bin 500 ton sıcak asfalt serildi.
Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, Gündoğdu Mahallesi’nde bu yılın yatırım programına alınan sokaklardaki asfalt çalışmasını önümüzdeki günlerde tamamlayacaklarını ifade ettiler.
Mahallenin Aksu Caddesi, Göksu Caddesi, Ceyhan Caddesi ve Seyhan Caddesi arasında kalan sokakların asfaltının yenilenmesi çalışmasının önümüzdeki yıllarda yapılacağını bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL