Güncel

Düzce’nin sevilen iş insanlarından Ercan Kızılçaoğlu, Türkiye Değişim Partisi’nden Düzce milletvekili aday adayı oldu. Ercan Kızılçaoğlu, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler için Türkiye Değişim Partisi’nden Düzce milletvekili aday adayı oldu..

Düzce’nin sevilen iş insanlarından Ercan Kızılçaoğlu, Türkiye Değişim Partisi’nden Düzce milletvekili aday adayı oldu.

Ercan Kızılçaoğlu, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler için Türkiye Değişim Partisi’nden Düzce milletvekili aday adayı oldu

14 Mayıs’ta yapılacak 28’inci Dönem Milletvekili seçimi için partilere adayların başvuruları sürüyor Türkiye Değişim Partisi’nden Aday Adaylığını duyuran Kızılçaoğlu;”Düzce’de 2007 yılından beri Düzce’de esnaflık yapan birisi olarak bu seçimlerde Türkiye Değişim Partisi’nden milletvekili olmak için bir yola çıktım. Milletvekili aday adayı olduğumu belirtmek isterim. Düzce hepimizin.

Bu şehri bulunduğu noktadan çok daha iyi noktalara getirmek asli görevimiz Düzceli olarak Düzce’nin sorunlarının neler olduğunu iyi biliyorum  2007’den beri esnaflık yapıyorum bu vesile  , Düzce’de hem  iş insanlarının hem halkımızın iş dünyasında bulunmam vesilesiyle Düzce’nin sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu sorunların çözümü noktasında çalışacağımı da buradan belirtmek isterim” dedi.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL