Sağlık

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MOBİL UYGULAMASI HİZMETE GİRDİ!

Hasta ve hasta yakınlarına verimli, kolay erişilebilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, sağlıkta dijital dönüşüm uygulamalarını hizmete almaya devam ediyor. Bu çerçevede Hastane..

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MOBİL UYGULAMASI HİZMETE GİRDİ!

Hasta ve hasta yakınlarına verimli, kolay erişilebilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, sağlıkta dijital dönüşüm uygulamalarını hizmete almaya devam ediyor.

Bu çerçevede Hastane Bilgi Yönetim Sistemimiz (HBYS) Mİa-Med tarafından hazırlanan “Mia-Med Health” mobil uygulaması hastalara çeşitli kolaylıklar sunuyor.

Hastalar Google Play Store ve Apple Store uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceği uygulama ile sağlık bilgileri, tetkik / radyoloji ve görüntüleme sonuçları ile randevu ve ödeme işlemlerine hemen ulaşabiliyor. Hastaların uygulamayı indirdikten sonra kayıt için gerekli bölümleri doldurmaları yeterli oluyor.

Uygulamanın android tablet ve telefonlar için özel tasarlanmış yüksek performanslı ve güvenli bir uygulama olduğunu ifade eden Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Serkan Torun, vatandaşlarımızı daha hızlı ve kolay bilgiye erişim için tamamen ücretsiz olan uygulamadan faydalanmaya davet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL