Gündem

DÜZCE TSO BAŞKANI BIYIK SEÇİM SONUÇLARI İLİMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 14..

DÜZCE TSO BAŞKANI BIYIK SEÇİM SONUÇLARI İLİMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Erdoğan Bıyık mesajında şu ifadelere yer verdi: “Milletimiz en önemli vatandaşlık haklarından biri olan seçme hakkını büyük bir demokrasi örneği göstererek kullanmış, milletimizin iradesi sandığa yansımıştır. Düzcemiz’de de 270.626 seçmen sandıklara koşmuş ve hür iradesini kullanmıştır. Seçimler sonucunda Düzce’de resmi olmayan sonuçlara göre Ak Parti’den Sayın Ayşe Keşir ve Sayın Ercan Öztürk, CHP’den de Sayın Talih Özcan, 28. Dönem milletvekili olarak halkımız tarafından yetkilendirilmiştir. İlimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil etmeye hak kazanan Sayın Ayşe Keşir, Sayın Ercan Öztürk ve Sayın Talih Özcan’ı tebrik ediyor, seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL