Güncel

DÜZCE İTFAİYESİ BÖLGEDE YANGIN VE KAZALARA MÜDAHALE EDİYOR

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı altı kişilik ekip, iki araç ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda çalışmalara destek veriyor. Düzce’den Kahramanmaraş’a uzanan yardım ve destek çalışmalarında itfai vakalara müdahale..

DÜZCE İTFAİYESİ BÖLGEDE YANGIN VE KAZALARA MÜDAHALE EDİYOR

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı altı kişilik ekip, iki araç ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda çalışmalara destek veriyor.

Düzce’den Kahramanmaraş’a uzanan yardım ve destek çalışmalarında itfai vakalara müdahale konusunda da personel ve araç desteği sağlanıyor. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, bölgeye altı kişilik itfaiye eri ve iki araç göndererek deprem sonrası yangın, kaza gibi durumlara destek sağlıyor.Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı koordinasyonunda hareket eden Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelleri şehirde meydana gelen olaylara müdahalede bulunuyor. Ekipler, Kahramanmaraş’a destek ve yardımların sağlandığı dönem içinde bir süre daha bölgede bulunarak yangın, kaza gibi olaylara müdahaleye devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL