Güncel

DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİ YENİ BAŞKANI İSLAM KELEŞ OLDU

Düzce Gazeteciler Cemiyeti olağanüstü genel kurul toplantısı Düzce TSO Toplantı salonunda yapıldı. Divan Başkanlığı’nı Ali Dilber’in yaptığı genel kurulda ilk olarak Kahramanmaraş ve 10 ilde meydana gelen depremde hayatını kaybeden..

DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİ YENİ BAŞKANI İSLAM KELEŞ OLDU

Düzce Gazeteciler Cemiyeti olağanüstü genel kurul toplantısı Düzce TSO Toplantı salonunda yapıldı. Divan Başkanlığı’nı Ali Dilber’in yaptığı genel kurulda ilk olarak Kahramanmaraş ve 10 ilde meydana gelen depremde hayatını kaybeden basın mensupları için saygı duruşunda bulunuldu.  
Eski yönetim kurulunun faaliyetlerinin ibra edilmesinin ardından seçimlere geçildi.Tek listeyle gidilen seçimde yapılan oylamada İslam Keleş oy birliği ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na seçildi.Cemiyet Yönetim Kurulu ise : Nevzat Cingirt, Cihat Tutkun, Tezcan Solmaz, Aslı Atik, Sadullah Ünsal, Canan Üstüner, Asu Beşer Karpuz, Çiğdem Korkmaz Diger, Tolga Hünkar, Hakan Çakır, Gökhan Alkan ve Mustafa Armutcu’dan oluştu.Denetleme Kurulu üyeliklerine Fahri Altınkayık, Muammer Kızılırmak, ve Tuncay Türkgülü seçildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL