Gündem

DÜNYA ÇEVRE HAFTASI ETKİNLİKLERİ

oluşturulabilmesi amacıyla 2 gün sürecek Dünya Çevre Haftası etkinlikleri düzenleniyor. Düzce Belediyesi, daha temiz ve sağlıklı bir Düzce için tüm birimleriyle mücadele etmeye, toplum nezdinde 7’den 70’e farkındalık oluşturmaya yönelik..

DÜNYA ÇEVRE HAFTASI ETKİNLİKLERİ
oluşturulabilmesi amacıyla 2 gün sürecek Dünya Çevre Haftası etkinlikleri düzenleniyor.
Düzce Belediyesi, daha temiz ve sağlıklı bir Düzce için tüm birimleriyle mücadele etmeye, toplum nezdinde 7’den 70’e farkındalık oluşturmaya
yönelik projeler üretmeye devam ediyor. Bu doğrultu da hareket eden Düzce Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü, Düzce Valiliği ile birlikte Dünya Çevre Haftası etkinliklerini Düzcelilerle buluşturmak için hazırlıklarını tamamladı.  4 Haziran Pazar günü başlayacak etkinliklerin ilk gününde bu yıl 8’ncisi düzenlenecek
olan Bisiklet Baharı etkinliği gerçekleştirilecek. Belediye Meydanında toplanılmasının ardından saat 17.00 itibariyle başlayacak etkinlik ile sağlıklı ve temiz Düzce vurgusu yapılacak.

Etkinlikler, 5 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan kortej yürüyüşü ile son bulacak. Saat 13.00 da belediye meydanında toplanılmasının ardından Anıtpark’ta son bulacak yürüyüşle, Sıfır atık ve Temiz Şehir Düzce farkındalığı tüm Düzcelilerle paylaşılacak.

Öte yandan Temizlik İşleri Müdürlüğü, 3 gün olarak kamuoyu ile paylaşılan etkinliklerin ilk günü planlanan Plogging etkinliğinin hava muhalefeti yaşanacak olmasından ötürü ileri bir tarihe ertelendiğini paylaştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL