Spor

DEDELER SPOR FATİH GÜL İLE ŞAMPİYON

Fatih  Gül önderliğindeki Dedeler Spor başarılarıyla adından bahsettiriyor. 2021 yılında Dedeler Spor’da başkanlık koltuğuna oturan Fatih Gül aynı sezon takıma yaptığı yatırımlar ve flaş transferlerle 2021 – 2022 sezonun da..

DEDELER SPOR FATİH GÜL İLE ŞAMPİYON

Fatih  Gül önderliğindeki Dedeler Spor başarılarıyla adından bahsettiriyor. 2021 yılında Dedeler Spor’da başkanlık koltuğuna oturan Fatih Gül aynı sezon takıma yaptığı yatırımlar ve flaş transferlerle 2021 – 2022 sezonun da Düzce 1. Amatör Kümede Dedeler Spora şampiyonluk yaşattı. Dedeler Sporu Düzce Süper Amatör Ligine çıkartmayı başardı. Süper Amatör Ligde de yaptığı flaş transferler ile 14 takımın içinde Dedeler Sporu Play Off’a taşımayı başardı. Son bir yıllık dönemde de başarılarına yeni başarılar ekledi.

Dedeler Spor Kulübü Başkanı Fatih Gül gelecek sezon hem ligde, hem de bölgede iddialı olmak adına kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdürüyor.

Fatih Gül yönetiminin sportif başarılarının yanında Düzce sporuna ve gençlerine de yeni bir nefes getirdiği görülüyor. Gül önderliğinde ki Dedeler Spor alt branşlarda mücadele eden minikler kategorisindeki takımlara da sponsor oluyor, forma ve idman malzemesi yardımında bulunuyor.

Fatih Gül’ün Düzce’de ortaya koyduğu spor vizyonu, başarının hedeflendiği yeni bir yapılanmayı da beraberinde getirdiği görülmektedir. Gül’ün vizyonunun ve çabasının meyvelerini verdiği bu sezonda da görüldü. Fatih Gül bu başarıların haklı gururunu yaşıyor.Fatih Gül gazetemize yaptığı açıklamada: “Tabiki önceliğimiz Dedeler Spor’un başarısı olsa da bizler alt yapıya ve gençlere büyük önem veriyoruz” dedi. Geleceğe yönelik yatırımlar açısından transfer çalışmalarının yanında bu tür faaliyetleri çok önemli bulduklarını da ifade etti. Sözlerine devam eden Gül, “Gençlerimizi doğru yolda tutacak tüm çalışmaları her zaman destekliyoruz.

Amacımız yetenekli çocuklarımızı Türk futboluna kazandırmaktır. Bu gençlerimizin sporda gelişmesi için ciddi bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Futbolu geliştirmek istiyorsak altyapıdan başlamamız gerektiğinin bilincindeyiz ve bu alana yatırım yapmaktan da kaçınmıyoruz. Kapımız her gencimize açıktır” dedi.

Fatih Gül, Dedeler Spor A Takımı yanı sıra U 12 – U 13 minikler takımını kurduklarını Dedeler Spor olarak Düzce’nin gençlerine ve miniklerine yeni sezonda da desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL