Gündem

ANITPARK COŞKUN SABAH’I AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR

Düzce Belediyesi kültür sanat etkinliklerinde hız kesmiyor. Gençlik Konseri’nin ardından bu kez de Türk Sanat Müziği’nin güçlü sesi Coşkun Sabah Düzceliler ile buluşacak. Düzce Belediyesi her yaştan vatandaşın sosyal ve..

ANITPARK COŞKUN SABAH’I AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR

Düzce Belediyesi kültür sanat etkinliklerinde hız kesmiyor. Gençlik Konseri’nin ardından bu kez de Türk Sanat Müziği’nin güçlü sesi Coşkun Sabah Düzceliler ile buluşacak.

Düzce Belediyesi her yaştan vatandaşın sosyal ve kültürel etkinliklere katılımı için çalışmalarını sürdürüyor. Baharın gelmesi ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün verdiği söz üzerine hız verilen konserlere bir yenisi daha ekleniyor. Türk Sanat Müziği’nin önemli ismi, kendine has müzik tarzı ve son yılların en önemli ud virtüözlerinden Coşkun Sabah Düzcelilerle buluşacak.

Kendine has müziği ve yorumu ile bir neslin hayran olduğu Coşkun Sabah; Hatıram Olsun, Anılar, Aşığım Sana, Haberin Var Mı?  gibi hit olmuş şarkıları ile 27 Mayıs Cumartesi Günü saat 15:00’de Anıtpark Meydanı’nda hayranları ile buluşacak. Ücretsiz konsere tüm Düzceliler davetlidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL