Güncel

Ak Parti’nin Adaylık Mulakatı Tamamlandı

AK Parti’ye 11 ilden gelen adaylarla yüz yüze gerçekleşen mülakat süreçleri biterken komisyon üyeleri 70 ilden gelen adaylarla yüz yüze görüşmeye devam ediyor. AK Parti’de, Merkez Yürütme Kurulu ile Merkez..

Ak Parti’nin Adaylık Mulakatı Tamamlandı

AK Parti’ye 11 ilden gelen adaylarla yüz yüze gerçekleşen mülakat süreçleri biterken komisyon üyeleri 70 ilden gelen adaylarla yüz yüze görüşmeye devam ediyor.

AK Parti’de, Merkez Yürütme Kurulu ile Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldığı alt komisyonun çalışmaları 27 Mart’ta başlamıştı. Komisyon üyeleri aday adaylarıyla yüz yüze mülakat görüşmelerini sürdürüyor. Komisyon üyeleri 11 ilden aday adayı olan vatandaşlarla mülakat süreçlerini dün bitirdi. Bu iller arasında Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Şırnak, Bingöl, Muş, Tunceli, Düzce, ve Karabük yer aldı. AK Parti aday listelerine ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki üst komisyon son şeklini verecek. Üst komisyon, çalışmalarına 3 Nisan’da başlayacak. Listeler, 9 Nisan’da Yüksek Seçim Kurulu’na sunulacak. 11 Nisan’da da milletvekili aday tanıtım toplantısı yapılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL