Güncel

AK Parti’de Temayül Yoklamsı Başladı

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Düzce İl Teşkilatı’nda Elektronik Temayül Yoklaması ( E-Temayül) başladı. Düzce’de AK Parti’den milletvekili aday adayı..

AK Parti’de Temayül Yoklamsı Başladı

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Düzce İl Teşkilatı’nda Elektronik Temayül Yoklaması ( E-Temayül) başladı.
Düzce’de AK Parti’den milletvekili aday adayı olan 53 kişi içerisinden milletvekili adaylarının belirlenmesi için teşkilat temayül yoklaması Erol Güngör Kültür Merkezinde yapılıyor.

Partililer saat 16:00’ya kadar elektronik ortamda oy kullanacak.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından teşkilatların milletvekili aday adayları ile ilgili eğilimlerini değerlendirmek için yaptığı temayül yoklaması başladı.
E-temayül yoklamasına 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Kars Milletvekili Ahmet Arslan, İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak ve Erzincan Milletvekili Burhan Çakır katıldı.

Yaklaşık 1000 teşkilat üyesi listede görmek istediği 3 ismi elektronik ortamda yazarak oylarını kullanıyor. Saat 16:00’a kadar sürecek oylamaya AK Parti Teşkilatları tarafından büyük ilgi gösteriliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL