Gündem

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimi ile ilki geçen yıl düzenlenen Dünya Düzce Günleri bu yıl da dolu dolu geçecek. 8 gün sürecek kutlamalarda Semicenk’ten Motive’ye, Bilal Sonses’den Demet..

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimi ile ilki geçen yıl düzenlenen Dünya Düzce Günleri bu yıl da dolu dolu geçecek. 8 gün sürecek kutlamalarda Semicenk’ten Motive’ye, Bilal Sonses’den Demet Akalın’a kadar Türk Müziği’nin efsaneleri Düzceliler ile buluşacak.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzceliler için hazırladığı sosyal projelerden biri olan ve şehrin müzik ziyafetine doyduğu “Dünya Düzce Günleri” bu yıl da festival havasında geçecek. İlki geçen yıl düzenlenen ve birbirinden başarılı birçok ismin Düzceliler ile buluştuğu Dünya Düzce Günleri bu yıl da 1-8 Ağustos tarihlerinde Anıtpark Meydanı’nda yapılacak.

SALI’DAN SALI’YA EĞLENCE

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenecek organizasyonda Türk Müziği’nin farklı türlerinde başarılı isimler Düzce’ye gelecek. Bölgenin en uzun soluklu festivalinde
Anıtpark’a kurulacak sahnede Hüsnü Şenlendirici’den Niran Ünsal’a, Burak King’den Demet Akalın’a her yaştan vatandaşa hitap edecek isimler yeralacak.

1-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek konserlerde sahneye çıkacak isimler şöyle olacak;
1 Ağustos Salı Günü Saat: 21:00 SEMİCENK
2 Ağustos Çarşamba Günü Saat: 21:00
MOTİVE
3 Ağustos Perşembe Günü Saat: 21:00
NİRAN ÜNSAL
4 Ağustos Cuma Günü Saat: 21:00
BİLAL HANCI – VOLKAN ARSLAN
5 Ağustos Cumartesi Saat: 21:00
BURAK KING – TEFO SEKO
6 Ağustos Pazar Saat 21:00
HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ
7 Ağustos Pazartesi Saat 21:00
BİLAL SONSES
8 Ağustos Salı Saat 21:00
DEMET AKALIN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL