Spor

YİĞİT ALP ARSLAN EL ENSE ÇEKTİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Düzce Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcuları Ankara’da düzenlenen Serbest Güreş Şampiyonası’nda Düzce’yi gururlandırdı. U11’de Yiğit Alp Arslan şampiyon olurken U13’de Bilal Zurnacı ikinci oldu.  Düzce Belediyesi sporun ve sporcunun kenti..

YİĞİT ALP ARSLAN EL ENSE ÇEKTİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Düzce Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcuları Ankara’da düzenlenen Serbest Güreş Şampiyonası’nda Düzce’yi gururlandırdı. U11’de Yiğit Alp Arslan şampiyon olurken U13’de Bilal Zurnacı ikinci oldu.  Düzce Belediyesi sporun ve sporcunun kenti olma yolunda adını şampiyonluklara yazdırmaya devam ediyor. Güreş İhtisas Kulübü sporcuları, Ankara’da düzenlenen ve 81 ilden bin 230 sporcunun katıldığı Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası’ndan derece ile döndü.U11 Yaş Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda 78 kg ile mindere çıkan Yiğit Alp Arslan rakibini yendi ve Düzce’yi gururlandırarak turnuvanın şampiyonu oldu. Aynı müsabakalarda farklı kategoride mücadele eden Bilal Zurnacı ise U13 Yaş Serbest Güreş Şampiyonası’nda 30 kg’de mücadele ederek ikinci oldu.

Bizim Düzce Gazetesi olarak Düzce Belediyesi bünyesinde spor yaşamlarına devam eden genç yetenekleri tüm Düzceliler adına tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL