Gündem

MİLLET İTTİFAKI BAYRAMLAŞMA’DA BULUŞTU

Düzce Millet ittifakı ortakları Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde bayramlaşma merasimi gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen bayram merasimine tüm millet ittifakı milletvekili adayları katılım gösterirken, kültür merkezinde coşkulu yoğun bir kalabalık yer aldı. Ramazan..

MİLLET İTTİFAKI  BAYRAMLAŞMA’DA BULUŞTU

Düzce Millet ittifakı ortakları Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde bayramlaşma merasimi gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen bayram merasimine tüm millet ittifakı milletvekili adayları katılım gösterirken, kültür merkezinde coşkulu yoğun bir kalabalık yer aldı. Ramazan Bayramı’nın 2. gününde Düzce Millet İttifakı ortakları Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu bayramlaşma merasiminde Düzce CHP 1. sıra milletvekili adayı Talih Özcan, İYİ Parti Düzce 2. sıra milletvekili adayı Aslıhan Akbal Tüysüz ve Düzce CHP 3. sıra milletvekili adayı Jale Uzunhasan katılım gösterirken millet ittifakında yer alan parti il ve ilçe başkanları da katıldı.Millet ittifakının bayramlaşma töreni Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Millet ittifakı adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz ve Jale Uzunhasan’ın büyük ilgi gördüğü bayramlaşma törenine millet ittifakını oluşturan partilerin İl Merkezi ilçe başkanları Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer katıldı. Milletvekili adayları törende yaptıkları konuşmalarda bayramlardaki birlikteliğe, dayanışmaya ve kardeşliğe dikkat çektiler. Millet ittifakı 1 sıra milletvekili adayı Talih Özcan Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini ve 14 Mayıs seçimlerinin bir dönüm noktası olacağını söyledi ve özetle şu görüşlere yer verdi

“Size müjdeler olsun ki, çok yakın zamanda, 15 mayıs sabahında ikinci bayramı da yaşayacağız. Az kaldı.Bayram heyecanı, içimizde yanıyor. Değerli CHP’li arkadaşım, değerli İYİ partili, Saadet partili DEVA’lı Gelecek partili, Demokrat partili arkadaşım.
Milletin partisi, Millet İttifakının yılmaz, azimli Anadolu sevdalısı arkadaşlarım.

Bizi bir araya getiren, Aydınlık özlemidir.
Bizi bir araya getiren Özgürlük özlemidir.
Bizi bir araya getiren, Adalet özlemidir.
Biz Bu Yüzden Güçlüyüz, Biz Bu Yüzden Kazanacağız.
Çünkü biz HAKLIYIZ.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL