Güncel

METİN İMAMOĞLU AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAY’I OLDUĞUNU AÇIKLADI

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleri’nin yaklaşması ile siyasi partilerde çalışmalar hız kazandı. Milletvekili Aday Adayları orta çıkmaya başladı. Düzceli iş insanı Metin İmamoğlu, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili..

METİN İMAMOĞLU AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAY’I OLDUĞUNU AÇIKLADI

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleri’nin yaklaşması ile siyasi partilerde çalışmalar hız kazandı. Milletvekili Aday Adayları orta çıkmaya başladı.

Düzceli iş insanı Metin İmamoğlu, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için AK Parti’den milletvekilliği aday adaylığını olduğunu açıkladı.

Bu kapsamda, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için Düzce’den milletvekilliğine aday adayı olduğunu ifade eden Metin İmamoğlu,Durmak yok İnşallah 2023 Seçimlerinde Düzce’den Ak Parti’nin Milletvekili Aday Adayı Olarak Halkın milletin içinden biri olarak bende bu göreve talibim dedi.

Eski siyasetçilerden Merhum İsmail İmamoğlu.nun oğlu.Demokrat parti Bolu .Adalet  parti ve Dyp Parti İlgenel meclis Başkanı ve üyesi olarak görev yaptı, Bayrağı oğlu Metin İmamoğlu Ak Parti’de siyaset yapıyor.

İş insanı Metin İmamoğlu evli 3 çocuk babası Gölyaka ilçesi’ne bağlı Yunusefendi köyün’den

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL