Güncel

KIZILAY DEPREMZEDELER’E HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

23 Kasım günü Düzce’de yaşanan Deprem’de vatandaşlar başta  Düzce Merkez ve İlçelere kurulan çadır kent ve konteynır kentlerde yaşamlarına devam ediyor. Deprem’in ilk anından itibaren Kızılay Düzce Şubesi Personelleri ile..

KIZILAY DEPREMZEDELER’E HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

23 Kasım günü Düzce’de yaşanan Deprem’de vatandaşlar başta  Düzce Merkez ve İlçelere kurulan çadır kent ve konteynır kentlerde yaşamlarına devam ediyor. Deprem’in ilk anından itibaren Kızılay Düzce Şubesi Personelleri ile Kızılay gönüllüleri sahada canla başla çalışmalarına devam ediyor, sıcak yemek çay ikramları devam ediyor. Kızılay Düzce Şubesi, kış mevsiminin soğuk havası kendisini hissettirmeye başladığı bugünlerde depremzedelere yemek ve çay ikramlarına devam ediyor.kış mevsiminin soğuk havası kendisini hissettirmeye başladığı bugünlerde ihtiyacı olan ailelere yardımlarına devam ediyor.Kızılay Düzce Şubesi’nden yazılı açıklama yapıldı açıklamada şu ifadeler yer aldı.

‘’Depremin ilk anından itibaren depremden etkilenen vatandaşlarımızın beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Düzce Anıtpark Meydanında bulunan mobil mutfağımızdan sıcak yemek, Düzce Valiliği bahçesinde bulunan ikram aracımızdan sıcak içecek, su ve ikramlık malzemeler, Kyk yurtlarında, İlçelerimizde ve çadır kentlerde sıcak yemek ihtiyaçlarını aralıksız olarak karşılamaya devam ediyoruz.’’ İfadeleri yer aldı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL