Güncel

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ İSA YAZICI 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü olması sebebi ile bir mesaj yayımladı Yazıcı mesajında şu ifadelere yer verdi. Yazıcı ”En temel haklardan biri olan haber..

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ İSA YAZICI 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü olması sebebi ile bir mesaj yayımladı Yazıcı mesajında şu ifadelere yer verdi.

Yazıcı ”En temel haklardan biri olan haber alma hakkının güvencesi olan basın; düşünce özgürlüğünün de en etkili araçlarındandır.

Basın, toplumsal bilinci artırmak, kamu yararının tesisi ve doğru bilgi akışını sağlamak açısından çok önemlidir. Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendiren gazeteciler, yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur.

Her an, her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan Düzce’mizin basını da büyük bir sorumluluk bilinci ve özveri ile şehrimizin sesi olmakta, sosyal ve kültürel özelliklerini tanıtıp gelişimine her anlamda katkı sağlamaktadır. Bizlerle sürekli beraber olan, destek veren değerli basın çalışanlarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, sağlık ve başarılar dilerim.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL