İlân

Düzce Üniversitesi Öğrenci Yaşam Alanı (Orta Kafe, Botanik Kafeterya, Büfe) ile Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Tıp Fakültesi Morfoloji binası kafeteryaları, 29.08.2023 tarihinde, 5 yıl süreliğine ihale edilecek. İhale; Devlet İhale..

Düzce Üniversitesi Öğrenci Yaşam Alanı (Orta Kafe, Botanik Kafeterya, Büfe) ile Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Tıp Fakültesi Morfoloji binası kafeteryaları, 29.08.2023 tarihinde, 5 yıl süreliğine ihale edilecek.

İhale; Devlet İhale Kanunu’nun 35/d ve 51/g maddelerine göre Pazarlık Usulüyle, Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye katılmak isteyen girişimci istekliler en geç belirtilen ihale gün ve saatine kadar ihale dokümanını, Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nda; ücretsiz görebilecek, alabilecek ve anılan tarih ve saate kadar teklif dosyasını verebilecek.

Bugün 30 bini aşkın öğrencisi ve 2 binin üzerindeki çalışanı ile Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Öğrencilerin, çalışanların ve misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir yer tutuyor.

Yapılacak ihale hakkında daha kapsamlı bilgiye  https://duzce.edu.tr/idari/sks/duyuru/f95b/hale-lani internet adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL