Güncel

DÜZCE SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜYECEK

Kaynaşlı Gençlik Derneği ve Düzce Bisiklet Kulubü’nün ortaklaşa düzenleyip geleneksel hale getirilen “Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı kapsamında, Sarıkamış şehitleri için yürüyüş düzenledi. Kaynaşlı Gençlik Derneği Başkanı Ömer Kadan Düzce Bisiklet..

DÜZCE SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜYECEK

Kaynaşlı Gençlik Derneği ve Düzce Bisiklet Kulubü’nün ortaklaşa düzenleyip geleneksel hale getirilen “Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı kapsamında, Sarıkamış şehitleri için yürüyüş düzenledi. Kaynaşlı Gençlik Derneği Başkanı Ömer Kadan Düzce Bisiklet Kulubü ile birlikte 90 Bin Sarıkamış Şehidimizi anmak üzere bir yürüyüş düzenledik yürüyüş sonrası Dualarımız ile anma programız için tüm halkımızı programımıza davet ediyoruz dedi.
Kaynaşlı Gençlik Derneği Ömer Kadan program hakkında şu bilgileri verdi.

Başkan Kadan ‘’Düzce Belediyesi önünden sabah 05.00 da Start verilecektir…! Bu yıl hedefimiz gırgın çayırı #Kaynaşlı.3 etablı bir yürüyüş modelimiz olacak. İlk etap Sabah 05.00 de yarı maraton 22 km ikinci etap sabah 10.00 Kaynaşli belediyesi önünden 2,5 km halk yürüyüşü ve son etap tekrar yürüyerek dönmek isteyenler için Ultra severler için Maraton finaliyle 45 km ile Düzce Merkez Şehitliginde sona erecektir…! Katılım sağlamak isteyenlere duyurulur.’’Dedi .

#düzcebisikletçilerkulübü #DüzceKaynaşlıGençlikDerneği

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL