Güncel

Doç. Dr. Murat Yorulmaz Denizyolu Ulaştırması Özel İhtisas Komisyonu’na Atandı

Yalova Üniversitesi Deniz Ulaştırma ve İşletme Bölümünde de uzun yıllar görev yapmış olan Doç. Dr. Murat YORULMAZ , 12. Kalkınma Planı Denizyolu Ulaştırması Özel İhtisas Komisyonu’na raportör olarak atandı.

Doç. Dr. Murat Yorulmaz Denizyolu Ulaştırması Özel İhtisas Komisyonu’na Atandı

Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Kpt. Murat Yorulmaz, T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’nca ülkemizin 12. Kalkınma Planı’nın hazırlanması için oluşturulan Denizyolu Ulaştırması Özel İhtisas Komisyonu’na raportör ve üye olarak atandı. On İkinci Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında Özel İhtisas Komisyonları, T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı koordinasyonunda ilgili kamu birimleri, özel sektör ve sivil toplum temsilcileri ile akademik çevrelerden konunun uzmanları bir araya getirilerek oluşturuluyor.

Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Soner Esmer de, aynı zamanda fakültede dekan yardımcısı olan Doç. Dr. Murat Yorulmaz’ın oldukça başarılı bir akademisyen olduğunu, yeni görevinde kendisine tam destek vereceklerini belirtti.

 

Kaynak : Yeni Düşün Haber

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL