Güncel

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK KAPANYASI BAŞLATILDI

Cumayeri’nde depremzede çocuklar için oyuncak toplama kampanyası başlatıldı. Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği oyuncak toplama kampanyasına Cumayeri halkını kampanyasına destek vermesini depremzede çocukların yüzünü..

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK KAPANYASI BAŞLATILDI

Cumayeri’nde depremzede çocuklar için oyuncak toplama kampanyası başlatıldı.

Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği oyuncak toplama kampanyasına Cumayeri halkını kampanyasına destek vermesini depremzede çocukların yüzünü hep birlikte güldürelim denildi.

Düzce Gençlik Spor İlMüdürlüğü ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü ortak yazılı bir açıklama yapıldı, yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı .

‘’6 Şubat günü merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde yaşan 7.7 ve 7.6 şiddetinde 2 deprem ile toplam 10 ilde büyük can ve mal kaybına sebep oldu, depremde kurtarılan depremzede çocuklara psikolojik destek ve moral vermek amacı ile Cumayeri ilçemizde Cumayeri Gençlik Spor kapalı spor salonunda oyuncak toplama kampanyası düzenledik başta Cumayeri ilçesindeki vatandaşlarımız olmak üzere tüm il genelinde kampanya halkımızın destek vermesini rica ediyoruz.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Düzce Gençlik Merkezi Müdürlüğünce depremzede çocuklara ulaştırılmak üzere oyuncak toplama kampanyası başlatıldı. İletmek isteyen hayırsever vatandaşların Düzce Gençlik Merkezine, Cumayeri Kapalı Spor Salonuna veya diğer İlçelerde bulunan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüklerine oyuncakları ulaştırabilirler tüm halkımıza şimdiden teşekkür ederiz denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL