Güncel

CEDİDİYE MEYDAN PROJESİNİN KABA İNŞAATI TAMAMLANDI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ve geleceğin Düzcesinin şekillenmesi adına atığı adımlardan biri olan Cedidiye Kent Meydanı Projesi birinci etabının kaba inşaatı beton dökümü ile birlikte tamamlandı. Beton..

CEDİDİYE MEYDAN PROJESİNİN KABA İNŞAATI TAMAMLANDI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ve geleceğin Düzcesinin şekillenmesi adına atığı adımlardan biri olan Cedidiye Kent Meydanı Projesi birinci etabının kaba inşaatı beton dökümü ile birlikte tamamlandı.

Beton dökümü ile birlikte tamamlanan kaba inşaatın ardından beton kalıplarının sökülmesiyle birlikte ince işçiliğe geçilecek proje çerçevesinde sırasıyla mekanik tesisat çekilmesi ve kaplama imalatlarının yapımına geçilecek. Aynı süre zarfında çatı imalatı ve dış cephe imalatının sürdürüleceği projenin ilk etabında yapılacak olan 20 adet dükkanın iç kısımlarının alçı, boya ve döşeme çalışmaları da eş zamanlı devam edecek.Projenin işletişine yönelik değerlendirme de bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kısa süre içerisinde büyük yol aldıklarını ifade ederek, “Düzce olarak yaşadığımız sıkıntılı günlere karşın, ekiplerimizin yoğun çabası ve özverili gayretleriyle birlikte Cami-Meydan-Çarşı konseptimizi içinde barındıran Cedidiye Kent Meydanı
Projemizde kaba inşaatımızı tamamladık. İnşaatın başladığı ilk andan itibaren yapı denetimi kontrolünde hareket ederek işi sıkı tuttuğumuzu söylemeliyim. Tüm çalışmalarımızda göz önünde bulundurduğumuz deprem
yönetmeliklerini bu projemizde de harfiyen yerine getirdik. İşin zor kısmını tamamlamış olduk. Sıra iç tesisatların döşenmesi ve ince işçilik çalışmalarında. Kalan çalışmaları da en kısa zaman diliminde sona erdirip projemizi Düzce’ye kazandıracağız. Cedidiye, Cami- Meydan- Çarşı konsepti ile hak ettiği değerin karşılığını bulmuş olacak” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL