Gündem

Bolu’nun tanınmış ve sevilen iş adamlarından Özel  ve Fatma Hatun Hastaneleri Merkez TV. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı iş insanı Cavit Demir, hayatını kaybetti. Bolu’nun tanınmış iş adamlarından Özel Çağ..

Bolu’nun tanınmış ve sevilen iş adamlarından Özel  ve Fatma Hatun Hastaneleri Merkez TV. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı iş insanı Cavit Demir, hayatını kaybetti.

Bolu’nun tanınmış iş adamlarından Özel Çağ Su ve Fatma Hatun Hastaneleri Merkez TV. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı iş insanı Cavit Demir, hayatını kaybetti.

Özel Çağ Su ve Fatma Hatun Hastaneleri, Merkez TV. sahibi Bolu’nun tanınmış iş adamlarından Cavit Demir, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek yoğun bakımda hayata gözlerini kapadı.
Merhum Cavit Demir için Bolu Çağsu Hastanesinde saat 15.00 de yapılacak törenin ardından ikindi namazına müteakip  yukarı soku mahallesi camiinden kılınacak cenaze namazı sonrası yukarı soku mezarlığına defnedilecektir.
Özel Çağsu Hastaneleri, Özel Fatma Hatun Hastanesi, Merkez TV. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı değerli büyüğümüz Cavit Demiri kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL