Güncel

AK PARTİ DÜZCE İL BAŞKANI KESKİN YENİ YIL MESAJI YAYIMLADI

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan Keskin,mesajında “Müjdelerle sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bizim için her geçen yıl, geçip..

AK PARTİ DÜZCE İL BAŞKANI KESKİN YENİ YIL MESAJI YAYIMLADI

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Keskin,mesajında “Müjdelerle sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bizim için her geçen yıl, geçip gitmiş bir yıl değildir; Milletimizin duasıyla daha güzel işler yaptığımız her anından tecrübe edindiğimiz bir yıldır.

Ülkemizi daha büyük hedeflerine ulaştırmak için daha çok çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ve liderliğini yaptığı ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına girdiğimiz 2023’te çok daha büyük başarıları milletimizin emrine sunacağımıza gönülden inanıyoruz. Türkiye’yi 21 yıl boyunca, hep ‘durmak yok, yola devam’ diyerek büyüten, geliştiren, güçlendiren ve zenginleştiren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki AK Parti hükümetimiz, ‘Türkiye Yüzyılı’ hedefleriyle ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacaktır.

Bu duygularla 2023 yılının sevginin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin hakim olduğu, hayırlı ve bereketli bir yıl olması dileğiyle, sevgili hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, Düzcemiz ve Türkiyemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL