Güncel

ASKER AĞIR HASAR ALAN EVLERDE BOŞALTIM ÇALIŞMALARINDA

23 Kasım günü Düzce’de yaşanan deprem sonrası Askeri personel’in asayiş çalışmaları gibi sel,deprem gibi felaketlerde yine afetzede Vatandaşların hizmetinde, Yaşanan deprem sonrasın evlerine ağır hasar raporu verilen Vatandaşların eşyalarını evlerinin..

ASKER AĞIR HASAR ALAN EVLERDE BOŞALTIM ÇALIŞMALARINDA

23 Kasım günü Düzce’de yaşanan deprem sonrası Askeri personel’in asayiş çalışmaları gibi sel,deprem gibi felaketlerde yine afetzede Vatandaşların hizmetinde, Yaşanan deprem sonrasın evlerine ağır hasar raporu verilen Vatandaşların eşyalarını evlerinin boşaltılması için yardım çalışmarına yardım ediyor.Düzce’de depremde ağır hasar alan evlerde boşaltım çalışmaları devam ediyor. Askeri personellerde vatandaşların eşya taşımasına yardımcı oluyor.
Düzce’de geçtiğimiz hafta Gölyaka’da meydana gelen 5.9 şiddetinde ki depremin ardından hasar tespit çalışmaları devam ediyor. Ağır hasarlı binaların bir yandan yıkımı yapılırken bir taraftan da tahliye işlemleri sürüyor. Tahliye çalışmaları çerçevesinde şehir dışından gelen askeri personellerde vatandaşlara yardımcı oluyor. Ağır hasarlı binalara kendi can güvenliklerini alarak giren askeri personeller, eşyaları taşıyor. Askeri personeli gören Vatandaşlar Askerlerimiz her selde ve diğer depremlerde olduğu gibi gene yanımızda Askerimize ve emeğe geçen herkeze teşekkür ederiz ifaderini kullandılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL