TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
"> ">
ALG Reklam
Spor

Vanspor’lu Öğünmez’den LC Haber Ajansı’na ziyaret

Önceki gün 2 Lig Kırmızı Gruptaki rakibi Sakaryaspor ile oynadığı futbol karşılaşması için Sakarya’ya gelen Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez; LC Haber Ajansı’nı ziyaret etti. AJANS’TA SOHBET ETTİLER..

Vanspor’lu Öğünmez’den LC Haber Ajansı’na ziyaret
Farmasi

Önceki gün 2 Lig Kırmızı Gruptaki rakibi Sakaryaspor ile oynadığı futbol karşılaşması için Sakarya’ya gelen Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez; LC Haber Ajansı’nı ziyaret etti.

AJANS’TA SOHBET ETTİLER

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Ömer Turan ve SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan’ın misafiri olarak birlikte LC Haber Ajansı’nı ziyaret eden Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez; Ajans Başkanı Levent Candan’a “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Ziyarette; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi olan LC Haber Ajansı Kurumsal Başkanı Akif Yener’ de hazır bulundu.

SAKARYASPOR FORMASI VE ALBÜMÜ HEDİYE ETTİLER

LC Haber Ajansı ziyaretinde Ulaşım Dairesi Başkanı Ömer Turan ile SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan; Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez’e ziyaret anısına Van’ın plakası olan 65 numaralı üzerinde M. Selim Öğünmez yazılı Yeşil Siyah Sakaryaspor orijinal forması hediye ederken, Sakaryalı Sanatçı Akif Yener’de imzalı single albümünü hediye etti.

ÖĞÜNMEZ: “SAKARYA’DA SİZİ TANIMAKTAN ONUR DUYDUM”

Sakarya’da olmaktan ve güzel insanlar tanımaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vanspor’lu Öğünmez; “Kardeş takımımız Sakaryaspor ile karşılaşmamız için geldiğimiz Sakarya’da sıcak bir ilgi ile karşılaştık. Bizi bu gece ağırlayan ve kendilerini tanımaktan onur duyduğum Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Sayın Ömer Turan Bey’e, SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Önder Karan Bey’e, LC Haber Ajansı Başkanı Sayın Levent Candan Bey’e, Sakaryaspor’un sevilen ismi Sayın Sait Karan Bey’e, Kemençe Sanatçısı Hasan Kılıç Bey’e ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı Bestekarı olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi Sayın Akif Yener Bey’e çok teşekkür ederim. Bizde buradaki siz değerli dostlarımızı da her zaman Van’ımıza bekleriz” diyerek, duygularını dile getirdi.

ALG Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ALG Reklam
alg reklam
alg reklam

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL