TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
"> ">
ALG Reklam
Spor

BOĞAZİÇİ BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ERCAN’DA DÜZCESPOR’A DESTEK OLDU !

Düzcespor’a Hatıra Bilet Kampanyasında destekler devam ediyor. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, kampanyaya 81 bilet alarak ‘Biz de varız dedi. TFF’nin almış olduğu karar ile maçların seyircisiz oynanmasından dolayı, Düzcespor..

BOĞAZİÇİ BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ERCAN’DA DÜZCESPOR’A DESTEK OLDU !
Farmasi

Düzcespor’a Hatıra Bilet Kampanyasında destekler devam ediyor. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, kampanyaya 81 bilet alarak ‘Biz de varız dedi. TFF’nin almış olduğu karar ile maçların seyircisiz oynanmasından dolayı, Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulunun almış olduğu karar doğrultusunda başlatılan Hatıra Bilet Kampanyasına ilçe ve belde Belediyeleri de katılım sağlıyor.

Boğaziçi Belediyesi olarak Başkan İbrahim Ercan da 81 bilet alarak Düzcespor’un yanında olduğunu gösterdi. Düzce’nin tanıtımı ve gelişmesi için her zaman maddi ve manevi desteklerini kurum ve kuruluşlardan esirgemeyen Başkan Ercan, Düzcespor’a her zaman sahip çıkılması gerektiğini ve tanıtım açısından Düzcespor’un çok önemli bir yer tuttuğunu ifade etti. İbrahim Ercan sözlerine şöyle devam etti, “Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim kuruluna takıma sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Onların yükünü bir nebze de olsa hafifletme noktasında bizler de karınca kararınca elimizden geleni yapıyoruz, kampanyaya destek olan Düzcespor aşıklarına, işadamı ve esnaflarına şahsım adına tebrik ediyorum. Düzcespor’umuzun olması gereken yerde olacağına inancım ile birlikte O sene Bu sene diyorum, Düzcespor’umuza başarılar diliyorum”

ALG Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ALG Reklam
alg reklam
alg reklam

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL