TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
"> ">
ALG Reklam
Siyaset

DP İL BAŞKAN’I ERGÜL ”2 SORUNU 19 YILDIR HALLEDEMEDİLER” !

Dp Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ”Sakarya’nın en önemli iki sorunu’nu Ak Parti’li Belediye Başkanlar’ının çok kısa sürede halledebilecekleri konular olduğunu ama ne hikmetse 19 yıldır sorunları çözemediler”. Dp Sakarya..

DP İL BAŞKAN’I ERGÜL ”2 SORUNU 19 YILDIR HALLEDEMEDİLER”  !
Farmasi

Dp Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ”Sakarya’nın en önemli iki sorunu’nu Ak Parti’li Belediye Başkanlar’ının çok kısa sürede halledebilecekleri konular olduğunu ama ne hikmetse 19 yıldır sorunları çözemediler”. Dp Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül sözlerine şöyle devam etti.

Dp Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ”Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, geçtiğimiz günlerde ilimize gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gülü makamında ağırlarken Sakarya’nın çözülemeyen iki konuyu bahsetti.

Başkan Yüce bahsettiği iki önemli konu ise maalesef 19 yıldır kendi partilileri olmasına rağmen çözülemediğini görüyoruz. Yıllardır Sakarya maliye payımdan ve vergi ödemekten mahküm durumda. Başkan Yüce bakan Gül’e bu sorunların çözümü pandeminden dolayı geciktiğini ifade ediyor. Bence bu sorun 19 yıldır devam ediyor. Bu sorunları ortadan kaldıracak bir Sakaryalı Bakan mı gerekiyor. ? İktidar parti’nin vekilleri sözü geçmiyor mu? Şehrimizi ekonomik anlamda zorlayan ve her ay ödenen 10 Milyon TL’lik vergi iadesi ile maliye payında en düşük payı alan şehir olmamız devam ettiği taktirde Sakarya’yı farklılıklarıyla geleceğe hazırlanamayız.

Geçmişte defalarca sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de, dönemin Başbakanı Sayın Binali Yıldırım ve Maliye Bakanı Naci Ağballa görüşülerek kendileri konu ile ilgili ayrıntılı bilgilendirildi. Zaman zaman birifing verildi. Her defasında, Sayın Erdoğan, Sayın Yıldırım ve Ağbal Sakaryalı bürokatlılara, ‘Haklısınız. O konuyu halledeceğiz, Halletmemiz lazım’ demiş olmalarına rağmen, 19 yıl geçti sorun masada duruyor” dedi.

ALG Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ALG Reklam
alg reklam
alg reklam

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL