VALİ ATAY SOSYAL MESAFE UYARILARINDA BULUNDU !

Valisi Cevdet Atay ve beraberindeki heyet kent merkezinde Korona Virüs denetimine çıktı. Vali Atay denetim sonrası yaptığı açıklamada, Korona Virüsten korunmanın tek yolunun maske takmak ve sosyal mesele kurallarına uymak olduğunu belirtti. Gündem Haberi - 08 Ekim 2020 Perşembe - 14:35 Resmi küçültmek için üzerini tıklayın... Düzenlenen denetime , Düzce Valisi Cevdet Atay, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, İl Jandarma Alay Komutan Jandarma Albay Mustafa Çetinkaya, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin ve İl Genel Meclis Başbakanı Çiğdem Günal ekipler eşliğinde kent merkezindeki iş yerlerini denetleyerek vatandaşları sosyal mesafe kuralına uymaları konusunda uyardı. Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’de korona virüs denetimlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor.

 Vali Atay, İstanbul ve Gaziantep caddeleriyle Spor Sokak gibi il merkezinin işlek noktalarında maske, mesafe ve hijyen denetimi yaptı. Sokaklardaki vatandaşlarla da sohbet eden Vali Atay, maske ve sosyal mesafe kuralına uyulması konusunda uyarıda bulundu.Tedbirlere uyulmasının önemine işaret eden Vali Atay, çocuklara maske dağıttı. Vali Atay, denetimin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Korona Virüsten korunmanın yek yolunun maske takmak ve sosyal mesafeli sosyal yaşama uymak olduğunu dile getirdi.

Vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Atay, "İlimizin genel olarak kurallara uyduğunu görüyoruz. Bu hastalık çok kötü bir hastalık. Bunu nereden biliyoruz? Bu hastalığı yaşamış olanlar böyle söylüyorlar. Biz yakalanmamak için yapacağımız şey çok basit. Maske takmak. Maske takınca bu hastalıktan bir yerde koruyabiliyoruz. Bu nedenle vatandaşlarımızdan ricamız maskelerini takmaları. Zaten bu noktada Düzcelilere de teşekkür ediyorum. Maskelerini takıyorlar ve sosyal mesafeye uyuyorlar.”dedi.  1 görüntüleme
 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.