TÜRKİYE HARP MALÜLÜ ŞEHİTLER GAZİLER DERNEĞİ İZMİR'Lİ DEPREMZEDELERİ UNUTMADI !

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehitler Dul Ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi; İzmir’i Depremzedeleri Unutmadı

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi; İzmir’i depremzedeleri unutmadı… Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çolak;..

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çolak; İzmir’de meydana gelen depremin yaralarını sarılması amacıyla katkıda bulundu.

Başkan Çolak yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “30 Ekim 2020 tarihinde İzmir ve çevresinde meydana gelen 6.6 şiddetinde depremden etkilenen, yakınlarını kaybeden, yaralanan ve kış günü evsiz kalan vatandaşlara destek olabilmek amacıyla, Sakarya Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’ın başlatmış olduğu ‘Aynı Yardım Kampanyası’na, 1999 depremini yaşayan bizler, 105 yıllık mazisi olan Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu, üyelerimiz şehit aileleri ve gaziler olarak imkanlarımız ölçüsünde katkı sunmayı bir insanlık, kardelik ve vatan görevi bildik. Sayın Valimizin bu önemli ve anlamlı destek kampanyası karşısında, ‘Alan el değil, veren el olalım’ çağrımız karşısında duyarlı davranan üyelerimiz , aziz şehitlerimizin saygıdeğer aileleri ve kahraman gazilerimizin kıymetli katkılarıyla 63 koli ayni yardım ile bu kampanyaya biz de bir nebze de olsa katkı sunmanın buruk mutluluğunu yaşıyoruz. İzmirli kardeşlerimizin yaralarının sarılmasına yardımcı olmak için bu kampanyayı başlatan Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’a , bu anlamlı yardımlaşma da katkılarını esirgemeyen, yüreği vatan ve millet sevgisiyle dolu üyelerimiz, şehit ailelerimize ve kahraman gazilerimize yönetim kurulumuz adına şükranlarımı sunuyor , Yüce Allah’ın ülkemizi ve milletimizi her türlü afet ve kötülükten korumasını niyaz ediyoruz bu yaşanan deprem sonunda yaşamlarını kaybeden İzmirli vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet , yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz Saygılarımla”ifadelerini kullandı .

8 görüntüleme
 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.