SAKARANIN SEVİLEN GAZETECİSİ KORONO VİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI !

En son güncellendiği tarih: 5 gün önce

Sakarya’nın sevilen Gazetecilerinden www.bizimduzce.com Sakarya temsilcimiz Levent Candan geçtiğimiz günlerde Korono testi yaptırdı Korono testinin Pozitif çıktığını sosyal medyadan duyurdu . Candan sosyal medya hesabından şu ifadelere yer vermişti.


Candan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Bugün yaptırdığım COVİD-19 testim POZİTİF çıkmıştır. Bu akşam itibariyle 10 gün boyunca evde Karantina'da kalacağım. Çok şükür ki, belirtilerde hiç bir şey olmadığı gibi sağlığım gayet iyi. Nasipse karantina süresince evde dinleniyor olacağım. Dualarınızı esirgemeyin İnşaallah. Selam ve Dua ile Sevgi ve Saygılarımla...” ifadelerini kullandı.

Lc Haber Ajansın sahibi olan levent candan, Candan ile telefon ile görüştüğümüzde KYK yurdunda karantinada olduğunu kendisinin çok iyi olduğunu ve beni tanıyan seven dostlarımın tanımayan herkezin dualaına ihtiyacım var dedi,Candan tüm Vatandaşlar’ada uyarıda bulunmayıda ihmal etmedi, sosyal mesafe kuralına uyalım maskemizi mutlaka takalım ellerimizi en az 20 saniye bol köpük ile yıkayalım kesinlikle dezenfektan ve kolonya sık sık kullanalım Evvel Allah Dünyanın başına bela olan bu musubetten kurtulacağız Vatandaşlarımız sadece Devletimizin koyduğu kurallara uymalarını ve sabır etmelerini rica ediyorum dedi.


Gazeteci Kardeşimiz Levent Candan'a Bizim Düzce Gazetesi (www.bizimduzce.com)Olarak Geçmiş Olsun Allahtan Şifalar Diliyoruz49 görüntüleme
 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.