KANAL34 TV YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADİL KOÇALAN ÖDÜL ÜZERİNE ÖDÜL ALIYOR !

Bu yıl "9 Ülke 9 Şehir Bir Festival" sloganı ile 5. düzenlenen, amatör ve profesyonel yönetmenlerin belgeselleriyle katıldığı Türk Dünyası Belgesel Film Festivali'nin ödül töreni Osmaniye'de yapıldı. Türk Dünyası Belgesel Film Festivali Ödül Töreni "9 Ülke 9 Şehir Bir Festival" sloganı ile bu yıl Osmaniye'de gerçekleştirildi. Günün anlam ve önemine ilişkin yapılan konuşmaların ardından, festivalde öğrenci ve profesyonel dalda ödül alan belgesellerin yönetmenlerine ödülleri verildi.


BU KAPSAMDA KANAL34 TV YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADİL KOÇALAN'DA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Pogram, Adil Koçalan'a ait olan KANAL34TV, TVMOR, BRÜKSELTÜRK, VE HÜRTV'den canlı olarak yayınlandı.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda düzenlenen törene, Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Osmaniye Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Başkanı Menderes Demir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ile davetliler katıldı.

41 görüntüleme
 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.