GENÇ DÜŞÜNCE PLATFORMU’DAN MHP SAKARYA İL BAŞKANI AHMET ZİYA AKAR'A ZİYARET !

Genç Düşünce Platformu Kurucu Başkanlarından Avrupa Satranç Şampiyonu Berkay Çelik, beraberindeki Genç Düşünce Platformu Yöneticilerinden ve MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Uzun ile birlikte MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar'ı parti binasındaki çalışma ofisinde ziyaret etti.

Ziyarette, tekrar MHP Sakarya İl Başkanlığı seçilmesinden dolayı "Hayırlı olsun" dileklerinde bulunan şampiyon Berkay Çelik; kurdukları platformun amacı ile ilgili bilgi vererek, gündeme dair sohbet ve fikir alışverişinde bulundu. Platform olarak, dininin, dilinin, beyninin, ilminin, ırzının, beyninin, kalbinin, vatanının davacısı bir gençlik için yola çıktıklarını ifade eden Berkay Çelik; "Gençlerimizin topluma kazandırılması, kötü alışkanlıklardan uzak tutulması ve meslek edinebilmeleri üzerine çalışmalar yapıyoruz. Hiçbir siyasi parti çatısı altında olmadan platform olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ise kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Genç Düşünce Platformu üyesi gençlere çıktıkları bu yolda tebrik eden Başkan Akar, çalışmaları ve hizmetlerinde başarılar diledi.

57 görüntüleme
 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.