DEMİR ‘’BU FÜTURSUZ HAREKET CEZASIZ KALAMAZ’’ !

Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na, varlığını neye borçlu olduğunu çok iyi bildiğimiz, ismini dahi anmaya tenezzül etmeyeceğimiz bir cezaevi müdavimi tarafından ağır ifadeler kullanılmış, ölüm tehditleri yapılmıştır. Bu fütursuz cesaret gösterisi, ülkedeki yönetim boşluğunun, devlet otoritesi eksikliğinin, kısacası bitmiş bir iktidarın mafya yapılanmalarından medet ummasından başka bir şey değildir.


‘Değişim ve reform’ diyenlerin biraz samimiyeti varsa, bu fütursuza gerekli işlemlerin yapılması yönünde harekete geçmeleri gerekir. Bize göre bu hareketin sorumlusu; bu mafya babalarına bu şekilde konuşma imkanı veren düzendir, Cumhur ittifakı liderleridir, İçişleri bakanıdır, iktidardır. Bu düzeni yaratanlar ve savunanlardır. bu mafya-çete düzenine son vereceğiz.

Chp’nin Genel Başkanı’nı Tehdit Etmek, Milyonları Tehdit Etmektir, cumhuriyeti tehdit etmektir. Herkes, haddini bilecek.

29 görüntüleme
 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.