BAŞKAN ÖZLÜ "DÜZCESPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR" !

Düzcespor’un geleceği ve şirketleşmesine yönelik Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün çağrısı üzerine 2’inci toplantı gerçekleştirildi.


haber tarihi: 08 Ekim 2020 Perşembe - 14:04


Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

Oda üyeleri, Düzcespor Yönetim kurulu, STK temsilcileri, İl Özel İdaresi ve Düzce Üniversitesi Rektörünün hazır bulunduğu toplantıda Düzcespor’un geleceği için önemli bir karara imza atıldı. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un şirketleşmesi kararının alındığını belirterek çalışmaların önümüzdeki hafta içerisinde başlayacağını söyledi.

YÜRÜTME KURULU OLUŞTURULDU

Belediye Başkan Yardımcısı Sinan İnan, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve Düzcespor Yönetim Kurulu Üyesi Levent Ozan’ın yer alacağı yürütme kurulu şirketleşme çalışmalarına da önümüzdeki hafta içerisinde başlayacak.

"DÜZCESPOR A.Ş. ADINDA BİR ŞİRKET KURACAĞIZ"

Başkan Özlü, 5 saat süren toplantının ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Toplantıda Düzcespor’a sahip çıkma destek olma konusunda istişare ettik. Bunlardan birincisi Düzcespor anonim şirketi adında bir şirket kuracağız. Düzcespor’un ihtiyaçlarını tedarik etme açısından çalışmalar yapacağız. Amacımız günü kurtarmak değil geleceği kurmak. Yürütme kurulu oluşturduk. Bu faaliyetleri yürütme kurulu takip edecek. Yürütme kurulunda Sinan İnan, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve Levent Ozan yer alıyor.

"HERKES ELİNDEN GELEN MALİ DESTEĞİ SAĞLAYACAK"

Toplantımızda her bir üyemiz Düzcespor için bende varım ibaresini kullandı. Hepimiz varız hepimiz mücadele ediyoruz. Şirketleşme faaliyetleri bu hafta başlayacak. Biraz zaman alabilir ama bunu yapacağız. Herkes elinden gelen mali desteği sağlayacak.

"YÖNETİM KURULU KENDİ ARASINDA İSTİŞAREDE BULUNACAK"

Gökhan Kapoğlu şu anda aramızda yok. Düzcespor yönetimimiz burada. Burada alınan kararları yönetim kendilerine iletecek. Yönetim kurulu kendi arasında istişarede bulunacak.

"DÜZCESPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR"

Düzcespor sahipsiz değildir. Rektörümüz Düzce Üniversitesi olarak Düzcespor’a destek olacaklarını ifade etti. Esnaf odaları olsun, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, belediye, İl Özel İdaresi olsun her beraber Düzcespor’un arkasındayız.”

0 görüntüleme
 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.