AK PARTİ'DE 2. KARARA KADAR KONGRELER İPTAL EDİLDİ !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona virüs vaka sayılarındaki artışlar nedeniyle AK Parti’de kongrelerin ertelendiğini açıkladı. Buna göre, başkanlık adayları arasında adı geçen Fevai Arslan hayallerine bir müddet daha ara verirken, AK Parti Düzce teşkilatı, açıklanacak yeni karara kadar yönetime mevcut başkan ile devam edecek.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin 7. Olağan Kütahya, Afyon, Batman ve Siirt İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Canlı bağlantıda yaptığı konuşmada Erdoğan, korona virüs vaka sayılarındaki artışlar nedeniyle kongrelerin erteleneceğini açıkladı. Önümüzdeki aylarda yapılması planlanan Düzce il kongresi de ertelenen kongreler arasında yer alıyor. Yeni karara kadar kongreler iptal edilecek.


Korona virüs tedbirleri çerçevesinde AK Parti’nin önümüzdeki haftadan itibaren ülke genelinde kongreleri iptal edildi. AK Parti Düzce teşkilatı, açıklanacak yeni karara kadar yönetime mevcut başkan ile devam edecek. İl Başkanlığında adı geçen Fevai Arslan, hayallerine bir müddet daha ara verecek. AK Parti Mustafa Keskin İl Başkanlığı’nda devam edecek.

51 görüntüleme
 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.