TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
"> ">
ALG Reklam
Güncel

ŞEHİT KAYMAKAM’IN BABASI’NIN ACISINI PAYLAŞTILAR !

2016 yılında görevi başında şehit edilen Şehit kaymakamın babasının evlat acısı ilk günkü tazeliğini koruyor. Mardin’in Derik Kaymakamlığını yaptığı sırada 4 yıl önce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen terör saldırısı sonucu..

ŞEHİT KAYMAKAM’IN BABASI’NIN ACISINI PAYLAŞTILAR !
Farmasi

2016 yılında görevi başında şehit edilen Şehit kaymakamın babasının evlat acısı ilk günkü tazeliğini koruyor. Mardin’in Derik Kaymakamlığını yaptığı sırada 4 yıl önce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen terör saldırısı sonucu şehit olan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün acısını yüreğinde taşıyan babası Asım Safitürk, evladı için her gün dua ediyor.

www.lchaber.com köşe yazarlarından Çetin Uzun ve Erol Göztok’tan 2016 yılında görevi başında şehit edilen Şehit kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün Sakarya Arifeyede olan baba ocağına gidip Şehit babasının evlat acısını paylaştılar. Uzun ve Göztok şu ifadeleri kullandılar.”bir baba çocuğunu yemiyor içmiyor çoçuğuna bakıyor büyütüyor,okutuyor,Asker’e gönderiyor  memur olması için çırpınıyor, kahpe bir vatan haini terör örgütü üyesi oğlunu şehit ediyor, ALLAH kimseyi evlat acısı ile imtihan etmesin ifadelerini kullandılar.

 

 

ALG Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ALG Reklam
alg reklam
alg reklam

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL