TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
"> ">
ALG Reklam
Ekonomi

Muammer Koç Döner; 3. şubesini açtı

Sakarya’da döner diyince akla gelen marka isimlerden “Muammer Koç Döner” 3. şubesini; Marangozlar Sanayii, cami sokağında hizmete açtı. Açılışa; Sakarya’nın tanınmış İşadamı Fırtına Emlak Sahibi Gökhan İn ile Sakarya Lokantacılar..

Muammer Koç Döner; 3. şubesini açtı
Farmasi

Sakarya’da döner diyince akla gelen marka isimlerden “Muammer Koç Döner” 3. şubesini; Marangozlar Sanayii, cami sokağında hizmete açtı. Açılışa; Sakarya’nın tanınmış İşadamı Fırtına Emlak Sahibi Gökhan İn ile Sakarya Lokantacılar Esnaf Odası eski Başkanı Mehmet Karakaş’ta katıldı.

Baba Muhlis Koç’un dönercilik mesleğini 30 yıldır kendi adı ile sürdüren ve ilk şubesini Dörtyol, ikinci şubesini ise Geyve ilçesinde açan Muammer Koç; üçüncü şubesini de Marangozlar Sanayii’ nde cami sokağında hizmete soktu. Kendi kasabında, hijyenik ortamda hijyenik ve pandemi kurallarına göre, etin en doğal haliyle organik olarak ve helal olarak kesilerek, kıymasız olarak müşterilere doğal döner hizmeti sunan 39 yaşındaki genç usta Muammer Koç; Sakarya’da başka hiç bir yerde bulamayacakları bu lezzeti tadmaya herkezi davet etti. Muhammer usta; yakın zamanda dördüncü şubesini Körfez, beşinci şubesini de Cebeci’de açacaklarının müjdesini verdi.

ALG Reklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ALG Reklam
alg reklam
alg reklam

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL