TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297
ARJANTİN KUPASI
Huracan
BAŞLAMADI 23:10
Estudiantes De San Luis
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
Kabala
BAŞLAMADI 14:00
Sumgayıt FC
Zire İ.K
BAŞLAMADI 15:00
Neftçi Bakü
Sabah
BAŞLAMADI 16:30
Keşla
Karabağ
BAŞLAMADI 17:30
Sebail
B.A.E. PREMİER LİGİ
Al-Fujairah
BAŞLAMADI 16:30
Al Ittihad Kalba
Al-Dhafra
BAŞLAMADI 16:30
Al-Ain
Al-Wasl
BAŞLAMADI 19:15
Al-Wahda
BREZİLYA BAİANO
Alagoinhas Atletico Clube
MS 1 - 2
EC Vitoria
EC Jacuipense
MS 0 - 0
UNIRB FC
Juazeirense
MS 2 - 1
Fluminense De Feira
Doce Mel
MS 0 - 2
Bahia
BREZİLYA CATARİNENSE
Marcilio Dias
MS 1 - 2
Brusque
Avai FC
MS 2 - 0
Gremio Juventus-SC
Criciuma
MS 1 - 1
Hercilio Luz
Metropolitano
BAŞLAMADI 22:00
Figueirense
EC Prospera
BAŞLAMADI 22:00
Joinville
Concordia
BAŞLAMADI 23:00
Chapecoense
BREZİLYA MARANHENSE
Moto Club
MS 1 - 0
SE Juventude
BREZİLYA PERNAMBUCANO
Veracruz-PE
MS 1 - 3
Sport Recife
Salgueiro AC
MS 1 - 0
Afogados
Santa Cruz FC
MS 2 - 0
Academica Vitoria
BREZİLYA PİAUİENSE
Flamengo PI
BAŞLAMADI 22:00
Parnahyba
BREZİLYA POTİGUAR
Abc FC
MS 2 - 0
Globo FC
Palmeira da Una
BAŞLAMADI 21:00
Assu RN
America Natal
BAŞLAMADI 21:00
CE Forca E Luz
CAF U20 ŞAMPİYONASI
Kamerun U20
BAŞLAMADI 19:00
Gana U20
Fas U20
BAŞLAMADI 22:00
Tunus U20
DANİMARKA 1. LİGİ
Esbjerg
BAŞLAMADI 21:00
Silkeborg
ERMENİSTAN KUPASI
Pyunik
- - 0
FC Urartu
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
Ararat
BAŞLAMADI 14:00
FC Ararat Armenia
FAS PREMİER LİGİ
Raja Casablanca
BAŞLAMADI 21:30
Ittihad Tanger
FRANSA KUPASI
SO Romorantin
BAŞLAMADI 16:00
Mtsapere
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
Jamshedpur
BAŞLAMADI 17:00
Bengaluru FC
HONDURAS 1. LİGİ
Real De Minas
MS 1 - 4
CD Platense
CD Motagua
MS 2 - 0
CD Real Sociedad
CD Vida
MS 0 - 1
CD Marathon
Real Espana
MS 1 - 0
CD Honduras Progreso
CD Olimpia
MS 5 - 1
UPNFM
İZLANDA LİG KUPASI
Breidablik
BAŞLAMADI 21:00
Vestmannaeyjar
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
Rionegro Aguilas
MS 1 - 2
La Equidad
Bucaramanga
MS 3 - 1
Atletico Nacional
Independiente Santa Fe
MS 2 - 0
Boyaca Chico
Once Caldas
BAŞLAMADI 22:00
Deportivo Pasto
LİBERTADORES KUPASI
Universidad Cesar Vallejo
MS 0 - 0
Caracas
Royal Pari
MS 1 - 4
Club Guarani
MEKSİKA 2. LİGİ
Alebrijes De Oaxaca
MS 2 - 2
Correcaminos de la UAT
Cancun FC
MS 1 - 0
Tapatio
Universidad de Guadalajara
MS 0 - 3
Atlante
MISIR 1.LİGİ
El-Entag El-Harby
BAŞLAMADI 15:30
ENPPI
Al Ittehad Alexandria
BAŞLAMADI 18:00
Wadi Degla
Pyramids FC
BAŞLAMADI 20:30
El Gouna
MOLDOVA 1. LİGİ
Sfintul Gheorghe
36' 0 - 0
Milsami Orhei
NİJERYA PREMİER LİGİ
Katsina United
BAŞLAMADI 18:00
MFM
Heartland Owerri
BAŞLAMADI 18:00
Dakkada
Adamawa United
BAŞLAMADI 18:00
Lobi Stars
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
Guairena FC
MS 1 - 0
Libertad
SLOVENYA 1. LİGİ
Gorica
BAŞLAMADI 17:00
Aluminij
Koper
BAŞLAMADI 19:15
Mura
SPOR TOTO 1. LİG
Beypiliç Boluspor
36' 0 - 0
Aydeniz Et Balıkesirspor
Ankaraspor
BAŞLAMADI 16:00
Tuzlaspor
Bursaspor
BAŞLAMADI 19:00
Menemenspor
TAYLAND PREMİER LİGİ
Rayong FC
BAŞLAMADI 14:30
Bangkok Glass
Bangkok United
BAŞLAMADI 15:00
Chonburi
TFF 3. LİG
İskenderun FK
DA 0 - 0
Darıca Gençlerbirliği
Arnavutköy Bld. Gençlikspor
DA 2 - 0
1877 Alemdağspor
Diyarbekirspor
DA 0 - 0
Nevşehir Belediyespor
Halide Edip Adıvarspor
DA 0 - 0
Çengelköy Futbol Yatırımları
Cizrespor
DA 1 - 0
Karşıyaka
Belediye Kütahyaspor
46' 1 - 0
Nazilli Belediyespor
Fethiyespor
47' 1 - 0
Büyükçekmece Tepecikspor
Bergama Belediyespor
DA 1 - 2
Muğlaspor
Sultanbeyli Belediyespor
DA 0 - 0
Silivrispor
Ceyhanspor
DA 0 - 0
Karaman Belediyespor
52 Orduspor FK
46' 1 - 0
Siirt İl Özel İdaresispor
Elazığ Karakoçan FK
DA 0 - 0
İçel İdmanyurdu SK
Modafen
46' 1 - 0
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Antalya Kemerspor
DA 1 - 1
Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Payasspor
47' 1 - 0
Fatsa Belediyespor
1954 Kelkit Belediyespor
DA 0 - 1
Adıyaman 1954 Spor
Isparta 32 Spor
DA 1 - 0
Osmaniyespor FK
Edirne Bld. Paş Edirnespor
47' 0 - 0
Çankaya FK
68 Aksaray Belediyespor
DA 0 - 0
Kozanspor FK
Düzcespor
DA 0 - 0
Bayrampaşa Spor A.Ş.
Gölcükspor
51' 0 - 1
Şile Yıldızspor
Esenler Erokspor
DA 1 - 0
Altındağspor
Kahta 02 Spor
50' 1 - 1
Tekirdağspor
Tokatspor
47' 0 - 1
Ağrı 1970 Spor
Arhavispor
DA 0 - 0
Çarşambaspor
Ofspor
46' 0 - 0
Kızılcabölükspor
Manisaspor
DA 0 - 0
Bucaspor 1928
Belediye Derincespor
47' 1 - 0
Artvin Hopaspor
Alanya Kestelspor
48' 1 - 0
Karbel Karaköprü Belediyespor
Yalovaspor
DA 0 - 0
Batman Petrolspor
Çatalcaspor
DA 0 - 0
Somaspor
Mardin Fosfatspor
DA 1 - 1
Yozgatspor 1959 FK
TUNUS 1. LİGİ
Stade Tunisien
BAŞLAMADI 16:00
US Monastir
UEFA AVRUPA LİGİ
Villarreal
BAŞLAMADI 20:55
Red Bull Salzburg
Arsenal
BAŞLAMADI 20:55
Benfica
Shakhtar Donetsk
BAŞLAMADI 20:55
Maccabi Tel Aviv
Napoli
BAŞLAMADI 20:55
Granada
Ajax
BAŞLAMADI 20:55
Lille
Rangers FC
BAŞLAMADI 20:55
Antwerp
TSG 1899 Hoffenheim
BAŞLAMADI 20:55
Molde
Bayer Leverkusen
BAŞLAMADI 23:00
Young Boys
Leicester City
BAŞLAMADI 23:00
Slavia Prag
Manchester United
BAŞLAMADI 23:00
Real Sociedad
Roma
BAŞLAMADI 23:00
Braga
Club Brugge
BAŞLAMADI 23:00
Dinamo Kiev
Dinamo Zagreb
BAŞLAMADI 23:00
FC Krasnodar
Milan
BAŞLAMADI 23:00
Kızıl Yıldız
PSV Eindhoven
BAŞLAMADI 23:00
Olympiakos
alg reklam
alg reklam

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL