Hakkımızda

İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran "aracı" olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin "iyi haber / kötü haber", "müjdeli haber / kara haber" olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura "şimdi sevinmelisin" veya "şimdi üzülmesin" havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.

Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik: Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye'yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler postacıyız. Görevimiz postayı alıcısına zamanında ulaştırmaktır. Bunun dışında "halkı aydınlatmak", "halka yol göstermek", "hükumeti yola getirmek", "toplumu düzeltmek" gibi görevlerimiz yoktur.

BİZİM DÜZCE GAZETESİ ( www.bizimduzce.com) 11 Kasım 2018 Günü yayın Hayatına Başlamıştır .


2018 yılının kasım ayında kurulan www.bizimduzce.com, 11 Kasım 2018 tarihinde “Özgürlükten taraf bağımsız internet gazetesi” olarak yayın hayatına başlamıştır.


Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın  yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir.


www.bizimduzce.com , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir.


Bağımsız bir kuruluş olan BİZİM DÜZCE GAZETESİ (www.bizimduzce.com) , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun #Özgürlükler” olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere (HDP Hariç )eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir.Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.


www.bizimduzce.com yazıların sorumluluğunu almaz.


Soru şikayetleriniz reklam ve ihbarlarınız için 0 543 844 54 81

Yayın Sahibi Bizim Düzce Haber Sitesi Ve

Bizim Düzce Gazetesi

Reklamcılık, Promosyon Ve Haber Ajans Hizmetleri Adına


 İMTİYAZSAHİBİ  VE   GENEL YAYIN YÖNETMENİ:

Yavuz ÇAKAR


HABER MÜDÜRÜ:

Enes GÜNEŞ

                             

Yazı İşleri Müdürü:                                

Mustafa Duman

     

MUHABİR VE EDİTÖR:

Serkan DEMİR


Hukuk Departmanı :

Av. Hilmi Erkin SEVİN  


Baro sicil 33887

Adres: Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sk. No: 4 AC Moment Plaza B Blok D: 72 Kartal/İstanbul

Yakacık Vergi Dairesi

                                 

TC no: 47380249018

                        

Ahsu kabz yetkisi, Arabuluculuk ve diğer alternatif uyuşmazlık çözüm yollarında temsil yetkili genel dava vekaleti.


REKLAM REZERVASYON:

Tel: 0 543 844 54 81


bizimduzcegaztesi81@gmail.com


Web site tasarımcısı:

TEKNOLOK YAZILIMYönetim Yeri:

Yunus Emre Cad. No:76 Adaköyü Gümüşova / Düzce


Tel : 0543 844 54 81


Uyarı:” www.bizimduzce.com sitesinde yayınlanan yazı, haber ve     fotoğrafların her türlü telif hakkı www.bizimduzce.com’a ittir. İzin        alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

 Not : sitemizde köşe yazılarında ve yorum yazanların yazılarında            suç teşkil eden köşe yazısı ve yorumlar yazarlarına aittir                        www.bizimduzce.com sitemiz sorumlu değildir.


Adli Durumlarda Düzce Mahkemeleri Yetkilidir.


GİZLİLİK İLKELERİ


www.bizimduzce.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bizimduzce.com’a aittir. bizimduzce.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bizimduzce.com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

bizimduzce.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. bizimduzce.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.SİTEMİZ TÜRKİYE YEREL GAZETECİLER DERNEĞİ ÜYESİDİR

 

BİZİM DÜZCE HABER

Abonelik Formu

0543 844 54 81

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

Copyright ©2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Bu web sitesi TEKNOLOK YAZILIM tarafından yapılmıştır.