İHBAR HATTI : +90 543 844 54 81 info@bizimduzce.com
GÜMÜŞOVAGÜNCEL

DÜZCE’NİN PARLAYAN YILDIZI SELAMLAR KOOP. YENİ GÜZERGAH HİZMETİNİ AÇIKLADI

577Okunma

Düzce’nin Gümüşova İlçesine bağlı Selamlar Köyünde köy sakinleri tarafında kurulan Selamlar Kooperatif Yolcu,Öğrenci ve Fabrika işçi servis taşımacılığı olarak 2005 Yılında kuruldu, Kooperatif bölgedeki fabrika ve okullara servis hizmeti vermekte.

Bölgenin parlayan yıldızı Selamlar Kooperatifi büyümeye devam ediyor 2 yıl önce Gümüşova’ya bağlı Elmacık köyüne de hizmet vermeye başlayan kooperatif son olarakta Düzce Merkeze Bağlı Yayakbaşı ve Gümüşova’ya bağlı Sultaniye Köylerine hizmet vermeye başladı kooperatif Başkanı Volkan Bilgiç ilerleyen günlerde sefer sayılarını arttırarak bölgemizdeki köylere daha iyi hizmet vermeye çalışacaklarını ifadelerinde bulundu Selamlar Kooperatifi Başkanı Volkan Bilgiç şöyle devam etti

Başkan Bilgiç ‘’Selamlar Kooperatifi, yıllardır Selamlar, Düzce arasında yolcu,öğrenci, işçi ve personel servis taşımacılığı hizmeti veren bölgenin en köklü firmalarındandır. Her ölçekte firma için iş yeri servisi hizmetini güvenle sağlayan firmamız ile çalışanlarınızın güvenle ve zamanında evlerinden işlerine gidip gelmelerini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve geniş güzergah seçenekleri ile Selamlar Kooperatifi personel servisi ihtiyaçlarınız için en doğru tercih olacaktır.

Selamlar Kooperatifi, kurulduğu ilk günden itibaren öğrenci servis hizmetlerinde, seçkin eğitim kurumları tarafından tercih edilen firma olmuştur. Firmamız eğitim kurumlarına verdiği hizmet ve sunduğu çözümlerle öğrenci taşımacılığın da en iyi olmayı başarmıştır. Bu başarı; araçlarımızda misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ailemizin bir parçası olarak gören personellerimizin, aldıkları şirket içi eğitimleri profesyonelce sahaya yansıtmaları ve güler yüzlü ekip çalışmasının neticesinde bölgenin en çok tercih edilen firması haline geldi. Selamlar Koopratifi Nişan –Düğün – Organizasyon Taşımacılığı ile halkımıza hizmet vermektedir dedi.