İHBAR HATTI : +90 543 844 54 81 info@bizimduzce.com
SPOR

Valerien Ismael’in geleceği Fenerbahçe’ye bağlı! Dolmabahçe’de kader sınavı

31Okunma

Ligin ilk 5 maçında ilk yarıları adeta tek kaleye çeviren, fakat ikinci yarılarda bunu sürdüremediği görülen Beşiktaş, Başakşehir ve İstanbulspor sınavlarında ise bu görüntüsünden bile uzak kaldı. Son iki maçta 5 puan kaybeden Kartal’da gözler Teknik Direktör Valerien Ismael’e çevrildi.

Milli takım arası sonrası evde oynanacak olan F.Bahçe derbisinde alınacak sonuç, 46 yaşındaki çalıştırıcının kaderini belirleyecek. Kartal, derbide puan kaybederse, Fransız’ın geleceği masaya yatırılacak. Ismael’in sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Teknik Direktör Valerien Ismael, özellikle oyuncu değişiklikleriyle eleştirilerin hedefindeki isim oldu.

Başakşehir maçında net gol pozisyonlarını harcayan N’Koudou’nun yerine Muleka’yı çıkarması, gol yedikten sonra Gedson ve Berkay’ı çıkartarak orta sahayı neredeyse boşaltması, geçen haftanın en çok konuşulan eleştirileriydi. İstanbulspor maçında cezalı olan ve maçı tribünden izleyen Ismael’in, yardımcı antrenörü Adam Murray’a yaptırdığı değişiklikler de taraftarı adeta çıldırtırken spor kamuoyunu da şaşkına çevirdi.